Середньомісячна зарплата зросла більше, ніж на 500 грн.
21.09.16

За інформацією управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації заборгованість по заробітній платі станом на 19.09.2016р. має одне підприємство -  ДП «Чечельницький спиртовий завод». Сума заборгованості становить 128,5 тис.грн. З метою недопущення збільшення заборгованості та погашення уже існуючої, управлінням 21.07.2016р. направлено лист концерну «Укрспирт».

Від початку 2016 року проведено 6 засідань комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та 2 засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення було здійснено вивчення стану справ по 70 підриємствах, організаціях, ФОП району з питань легалізації зайнятості населення, врезультаті яких виявлено 15 працівників, з якими не укладені трудові договори. Роздано 64 пам’ятки роботодавцям щодо розміру мінімальної заробітної плати та розмірів штрафів за порушення законодавства про працю.

За даними фіскальної служби, проаналізувавши фонд оплати праці у 21 підприємстві сільськогосподарської галузі Чечельницького району за липень 2016 року середня заробітна плата на даних підприємствах становить 2951,18 грн., що в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась на 303,35 грн. або на 11,5 % .

Всього середньомісячна заробітна плата по району становить 2883,7 грн., що на 508,7 грн. більше, ніж за відповідний період 2015 року.