Шана ветеранам
08.05.18

Вже кілька років Чечельницький районний центр зайнятості опікується ветеранами підпільно-партизанського руху. Як і в попередні роки, цьогоріч в День пам’яті та примирення до оселі ветерана Другої  світової війни,   учасника партизанського руху   с .Куренівка Ткача Павла Кириловича та Березової Олени Севастьянівни     завітали представники Чечельницького районного центру зайнятості і начальник управління праці та соціального захисту населення РДА – Станіслав Мартинюк щоб привітати   зі святом та висловити свою глибоку шану ветерану.

Теплі слова вдячності, щирі побажання учаснику підпільно-партизанського руху   висловила директор РЦЗ Олена Котенко    й вручила подарунковий  пакет  з продуктовим  набором від працівників центру зайнятості.   Важко передати словами ті емоції, які викликали у стареньких увага і людська подяка. Адже тих, кому можна вклонитися у ці травневі дні, з кожним роком стає все менше. У теплій та дружній атмосфері проходила  хвилююча зустріч.  Недарма кажуть: «Хто не пам’ятає минулого, не буде мати і майбутнього». Міцного здоров’я, довголіття, ясного неба, свіжого хліба Вам, дорогі наші ветерани.  Нехай стануть прикладом для нашого покоління ці люди, яким уже понад 90 років.

Директор  РЦЗ Олена Котенко