Шановні працівники прокуратури!
01.12.17

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Сьогодні Україна стоїть на шляху великих змін. Переконані, що наш народ здолає історичні виклики, які постали перед країною, і побудує міцну цивілізовану правову Українську державу, в якій пануватимуть мир, достаток, злагода, порядок, а громадяни почуватимуться захищеними.

І якраз ви покликані своєю працею забезпечувати захист прав та інтересів кожного українця, контролювати дотримання законодавства у всіх сферах життя нашого суспільства, зміцнювати правові засади національної державності.

Впевнені, що високий професіоналізм працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть зміцненню правової системи, надійному захисту громадян, дотриманню прав та свобод українців.

З нагоди вашого професійного свята зичимо вам здоров'я, радості, добра, добробуту вашим родинам. Бажаємо самовідданого служіння Українській державі. Нехай вашу роботу супроводжують патріотизм, сумління і гідність!

Голова райдержадміністрації                 Голова районної ради
    Сергій ПУСТОВИЙ                                   Сергій П