Шановні працівники радіо, телебачення і телекомунінікаційної галузі

Шановні працівники радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі Вінниччини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Працівники інформаційної сфери Вінниччини завжди крокують в авангарді соціально-економічного життя краю. На новому етапі, який ми зараз переживаємо, на вас лежить особлива відповідальність - саме ви маєте вчити інших бути вільними і чесними: і політиків, і чиновників, і суддів, і простих громадян. Ваша діяльність спрямована на те, щоб Україна ставала більш інформаційно розвиненою державою.

Це свято людей різних професій: редакторів, журналістів, операторів, фахівців, чия щоденна праця забезпечує одне з основних прав громадян України – право на інформацію, спілкування, свободу слова. У вашій натхненній і самовідданій праці вінничани цінують відповідальне та творче ставлення до справи, виваженість і об’єктивність у висвітленні подій, високий професіоналізм.

Тож бажаємо вам вірності професійним принципам і цінностям свободи слова, віри у власні сили та можливості, надійних партнерів і колег та невтомного творчого пошуку.
Міцного здоров’я, миру і достатку, благополуччя, вам і вашим родинам!
Голова обласної
Валерій Коровій