Шановні працівники та ветерани аграрної галузі району!
17.11.17

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Аграрна галузь України – ключова складова національної економіки, від якої залежить добробут кожного громадянина. Самовіддана та фахова праця українських аграріїв, досвід і висока кваліфікація забезпечують суспільство якісною та необхідною продукцією.

Ви працюєте, постійно долаючи примхи природи, незважаючи на всі негаразди. Ваша самовідданість, майстерність, витримка і наполегливість допомагають виростити, зібрати і зберегти щедрий урожай.

Шановні аграрії! Висловлюємо вам щиру вдячність за клопітку й важливу працю, за мудрість, працьовитість, впровадження новітніх технологій і збереження кращих традицій господарювання. Завдяки вам сільськогосподарська галузь району є флагманом економіки нашого краю, однією з найпріоритетніших для внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

Бажаємо всім працівникам сільського господарства нових звершень і вагомих здобутків, міцного здоров’я і родинного щастя, невичерпної енергії та миру.
Щедрих вам врожаїв і родючих нив!

Голова райдержадміністрації                           Голова районної ради
    Сергій ПУСТОВИЙ                                             Сергій П