Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!
26.04.17

У цей день ми вшановуємо всіх людей, які ціною власного життя та здоров’я ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, будували над четвертим енергоблоком ізолюючий саркофаг, стримуючи радіацію та захищаючи від неї свої родини, державу й увесь світ.

Сьогодні вся країна низько вклоняється перед вами, справжніми героями Батьківщини. Ваші героїзм, самовідданість, мужність та непохитна сила духу гідні повсякчасної поваги.

Вічна пам’ять усім, хто через смертоносний вплив радіації не дожив до сьогодення і велика шана тим, чиє здоров’я похитнулось унаслідок ліквідації наслідків аварії.

Щиросердечно бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, злагоди, сімейного благополуччя та гідних умов життя. Хай усі наступні покоління так само шанують ваш подвиг і завжди дбають про те, щоб страшна трагедія не була забута.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                          Голова районної ради