Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!
06.12.17

Щиро і сердечно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Щороку шостого грудня ми вшановуємо тих, хто обороняв і обороняє нашу державу. Сьогодні це свято має особливе значення для кожного з нас, адже Українська держава переживає нелегкі часи. Агресор зазіхає на суверенітет і незалежність нашої Вітчизни.

В реальній бойовій обстановці військовослужбовці Збройних Сил України гідно продовжують традиції попередніх поколінь захисників України і відіграють вирішальну роль в антитерористичній операції на Сході країни. Зі зброєю в руках вони захищають кожен клапоть рідної землі від ворога, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, ні життя.

Слава Героям – тим, хто поліг на полі бою, і тим, хто сьогодні на передовій, під обстрілами ворогів боронить Україну!

Висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто у непрості часи несе службу в лавах Української армії.

Впевнені, що ви і в подальшому з честю та гідністю виконуватимете завдання щодо захисту територіальної цілісності та недоторканності Української держави. Ваш патріотизм, професіоналізм та любов до рідної Батьківщини є підтвердженням цьому.

Нехай Господь береже вас, дарує мир, щастя, здоров’я, добро та достаток вам і вашим родинам!

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

Голова райдержадміністрації                 Голова районної ради
   Сергій ПУСТОВИЙ                                    Сергій П