Шановні волонтери!
05.12.16

Щороку 5 грудня міжнародна спільнота відзначає День волонтера.

Волонтерство – надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Попри усі труднощі, які Українській державі доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість сотень тисяч українців.

Дуже приємно, що жителі Чечельницького району не залишаються осторонь проблем нашої держави. Кожен мешканець вніс хоча б часточку своєї душі й праці у спільну мету – допомогти нашим бійцям здобути таку бажану для України перемогу.

Сердечно дякуємо всім волонтерам за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Бажаємо вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, міцного здоров’я, будьте щасливі та наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

З повагою,

Голова                                                             Голова