Схід села Бритавка
21.03.16

Серед територіальних громад району Бритавка перша у цьому році провела схід села, який 18 березня 2016 року розпочався  звітом сільського голови Віктора Жовтяка про проведену роботу. Потім відзвітував дільничний інспектор. Слід відмітити  що на сході села було багато присутніх представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,  а саме - голова районної державної адміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій П’яніщук, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної дміністрації Станіслав Мартинюк, начальник управління Пенсійного фонду України у Чечельницькому районі Людмила Іванова, начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі Вінницької області Олег Кохановський, військовий комісар району Віталій Руцький, представники держлісгоспу та НПП «Кармелюкове Поділля».На захід прийшло  близько 60 бритавчан. На порядку денному стояли питання благоустрою населеного пункту, самооподаткування, піднімалася проблема  відновлення транспортного сполучення між Бритавкою та районним центром, надання земельних ділянок учасникам АТО, а також обговорювалось питання  про добровільне об’єднання територіальних громад, яке неминуче чекає всі громади. Порадували присутніх учасники художньої самодіяльності концертом, присвяченим звільненню Бритавки від німецько-фашистських загарбників.