Сила нескорених
09.10.17

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Палацом мистецтв «Зоря» (м.Вінниця) 11 жовтня 2017 року до Дня захисника України проводить інтелектуальний турнір «Сила нескорених» для учасників антитерористичної операції з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

До участі в проведенні інтелектуального турніру запрошуються учасники АТО, військовослужбовці, волонтери, працівники медичної сфери, працівники МНС, правоохоронних органів та відповідні громадські організації.

про проведення інтелектуального турніру до Дня захисника України

«Сила нескорених»

Мета турніру:

Вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Регламент проведення турніру:

1.     Інтелектуальний турнір проводиться серед команд військових,

волонтерів, учасників АТО, медиків, працівників МНС та правоохоронних органів за правилами спортивного : «Що ? Де ? Коли ?».

2.     Завдання команд – письмово дати правильну відповідь на задані

питання. Час обдумування на кожне запитання – одна хвилина і 10 секунд на запис відповіді.

3.     Склад команди – до 6 чоловік.

Час проведення турніру:

11 жовтня 2017 року; 18:30 год  (реєстрація з 18:00 год)

Турнір відбудеться в міському Палаці мистецтв

(вул..Стрілецька, 44)

Контактний телефон: 27-66-84

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації