Скільки злочинів у Чечельницькому районі скоюють підлітки
13.11.20

Впродовж 2019 року підлітками Чечельницького району вчинено 6 кримінальних правопорушень і одне адміністративне. Найбільш поширеними злочинами серед підлітків залишаються злочини проти майна - крадіжки (ст. 185 КК України). Тільки за минулий рік було здійснено 4 таких кримінальних правопорушення. Із них – одне вчинено повторно, а одне - поєднане з проникненням у житло, тобто з обтяжуючими обставинами. Іще два – наруга над могилою (ст. 297 КК України), причому одне – вчинено повторно. Крім того, було здійснено одне адміністративне правопорушення - дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП).

У 2020 році суттєво зменшилась кількість злочинів, вчинених неповнолітніми. За 10 місяців ними здійснено одне кримінальне правопорушення - таємне викрадення чужого майна (ст. 185 КК України) та 3 – адміністративних - куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст.175-1 КУпАП ).

«Мета правоохоронних органів - виявляти можливих порушників закону та діяти на випередження, не дозволяючи їм скоїти злочин. Також, органами місцевого самоврядування необхідно забезпечити більш належне освітлення вулиць, встановлення камер в місцях найбільшого скупчення людей, забезпечення чергувань громадських активістів під час дискотек та інших заходів», - наголосила інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Чечельницького відділення поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області, старший лейтенант поліції Надія Розвод.