Скликається 11 сесія районної ради
07.04.17

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.04.2017  № 15 та керуючись пунктом 4 статті 46, пунктом 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  28 квітня 2017 року о 9 год   в актовому залі адмінбудинку скликається пленарне засідання  10  сесії  районної  ради  7 скликання . Запрошуються депутат обласної  Ради, заступники голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, прокурор, представники засобів масової інформації,  політичних партій і громадських організацій. На розгляд чергового пленарного засідання виносяться наступні питання порядку денного :

1) Звіт голови Чечельницької  районної державної адміністрації про здійснення адміністрацією делегованих їй повноважень Чечельницькою районною радою.

2) Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та виконання Єдиної комплексної правоохоронної  Програми Чечельницького району.

3) Звіт постійної комісії Чечельницької районної ради 7 скликання з питань земельних ресурсів та охорони довкілля.

4) Різне

З проектами  рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Чечельницької районної ради в розділі документи районної ради.