Скликається 10 сесія районної ради
13.02.17

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 13.02.2017  № 12 та керуючись пунктом 4 статті 46, пунктом 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  1 березня 2017 року о 9 год   в актовому залі адмінбудинку скликається пленарне засідання  10  сесії  районної  ради  7 скликання . Запрошуються депутат обласної  Ради, заступники голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, прокурор, представники засобів масової інформації,  політичних партій і громадських організацій. На розгляд чергового пленарного засідання виносяться наступні питання порядку денного :

1) 1) Про хід виконання районної  Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій Чечельницького району на 2016-2020 роки.

2) Про хід виконання районної Програми реалізації  Конвенції ООН про права дитини.

3) Різне.

Детальний перелік питань, запропонований для розгляду на 10 сесію  районної ради 7 скликання та проекти рішень розміщено на офіційному сайті Чечельницької районної ради в розділі документи районної ради.