Слава Героям Небесної Сотні!
20.02.18

Шановна громадо району!

20 лютого ми вшановуємо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом спільноти вільних націй, за демократичні принципи, що гарантують кожній людині повагу до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.

Доленосні події Революції Гідності, які відбулися чотири роки тому у самому серці України, сколихнули увесь світ. Самовідданість і жертовність лицарів Майдану пробудила патріотичний дух нашого народу та показала усім, що є цінності, дорожчі навіть за власне життя.

Герої не вмирають! Їх імена - у когорті славних українських звитяжців, які завжди залишатимуться у народній пам’яті. Подвиг Небесної Сотні – наша національна гордість.

В пам’ять про Героїв ми повинні, об’єднавшись, зробити все від нас залежне, щоб втілити у реальність мрію, за яку вони боролися на Майдані, - перетворити Україну на процвітаючу європейську державу.

Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!

Голова райдержадміністрації               Голова районної ради
    Сергій ПУСТОВИЙ                               Сергій П'ЯНІЩУК