Слава Героям!
13.04.16

13 квітня  2014 року багатьма експертами та громадськими діячами вважається офіційним початком антитерористичної операції на сході України, або початком неоголошеної війни з Росією.

Саме 13 квітня 2014 року в.о. Президента України Олександр Турчинов заявив, що для того, щоб зупинити розгул тероризму, організованого російськими спецслужбами у східних регіонах України, Рада нацбезпеки та оборонИ розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України. Він звернувся до терористів з вимогою скласти зброю до 9.00 ранку 14 квітня. Відповідний указ було ним підписано 13 квітня 2014 року.

Сьогодні ми пропонуємо згадати наших земляків, які полягли захищаючи територіальну цілісність України та захистили нас від тероризму:

Черкасов  Володимир  Юрійович;

Кифоренко Борис Борисович;