Слава - героям
26.04.16

 
 
        На черговій сесії районної ради голова Чечельницької районної державної адміністрації С.Пустовий наголосив на важливості питання вшанування наших земляків, які захищають Україну в зоні проведення АТО. Він повідомив, що з початку військових дій вже 205 чоловіків, в тому числі і добровольці, були мобілізовані до Збройних Сил України та інших військових формувань.
        Є такі, що вже вдруге пішли до війська, зокрема, Дубонос Віталій Іванович з с.Бондурівка  був призваний по мобілізації в серпні 2014р. Після демобілізації у вересні 2015р. пропрацював деякий час у Чечельницькому військоматі та з листопада 2015р. служить в Збройних Силах України. Кириченко Ігор Васильович з с.Тартак був мобілізований у березні 2014р., демобілізований у березні 2015р. До листопада 2015р. працював у Чечельницькому військкоматі, а зараз служить у Львівській області Яворівського району у Збройних Силах України та надає інструкторську допомогу молодим військовослужбовцям.
       На адресу райдержадміністрації та Чечельницької селищної ради надійшли листи та подяки від командування ЗСУ, Національної гвардії України стосовно мешканців району, за зразкове виконання службових обов’язків.
       Зокрема, командування ВЧ №3017 відзначає зразкову службу мешканця с.Бондурівка Терезюка Василя Миколайовича. У листі йдеться про те, що Василь Терезюк проявив себе гідним захисником Вітчизни та надійним товаришем.  
       Командування протитанкового артилерійського дивізіону ВЧ ПП №4050 висловило подяку громаді селища Чечельник за військовослужбовця Куляса Михайла Івановича, який з честю, мужністю та героїзмом виконував свої обов’язки в зоні АТО.
         Командування ВЧ № 0259 висловило подяку громаді селище Чечельник за військовослужбовців: Косаківського Михайла Анатолійовича, Загороднюка Василя Петровича, Дворжака Сергія Казимировича, та відмічає їх сумлінне ставлення до служби, високий професіоналізм та мужність.
         Звичайно, є багато інших земляків, які гідно несуть службу та заслуговують на слова подяки. Тому голова районної державної адміністрації С.Пустовий попросив присутніх в залі сільських голів, депутатів та запрошених ділитись з райдержадміністрацією такою інформацією.
    Також голова райдержадміністрації від свого імені подякував  нашим захисникам, їх близьким та рідним за  самопожертву та терпіння.