Смачна та корисна подорож до ТОВ "Villa Milk"
22.10.19

17 жовтня 2019 року учнів другого класу КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №2" гостинно зустріли та провели екскурсію господарі ТОВ «Villa Milk».
У супроводі директора ТОВ "Україна-О" Михайла Федчишена учні відвідали ферми, побачили процес виготовлення сировини (молока). Михайло Опанасович ознайомив дітей з історією створення, розвитку та становлення підприємства, принципами роботи, цілями. Так, фундаментом діяльності ТОВ «Villa Milk» є виробництво натуральної та якісної продукції з найкращої сировини.
Переконатися у достовірності сказаних слів, набратися позитивних емоцій та насолодитися неймовірним смаком продукції мали можливість школярі під час дегустації. Дегустували молоко, ряжанку, йогурти. Найсмачнішими для дітей виявилися йогурти.
Учні із захопленням слухали розповідь Віталія Істратова  про поцеси виготовлення даної продукції та користь від неї.
Загалом, екскурсія викликала масу позитивних емоцій  і захоплення. Діти відкрили для себе те, що наше районне підприємство є прогресивним у технічному забезпеченні, дотриманні санітарно-технічних норм і стандартів та прозорим у своїй діяльності.
Учні та батьки висловлюють щиру подяку ТОВ «Villa Milk», її господарям і працівникам та бажають підприємству розвитку, успіхів і процвітання!

Дана поїздка стала можливою завдяки депутату районної ради, директору СТОВ "АФ "Вербка" Роману Гончаренку, який надав автобус для здійснення дитячих мрій: побачити від початку й до кінця увесь процес виготовлення улюбленої страви всіх малюків - смачного йогурта.

123