с.Ольгопіль процвітає,-пересвідчились редактори районних ЗМІ
07.11.19

Фіналом перебування редакторів Вінниччини на Чечельницький землі стало село Ольгопіль. Павло Каленич ознайомив зі своїм підприємством АФ «Ольгопіль». Варто зазначити, що у 2008 році дане агроформування було атестоване як елітне насіннєве господарство. Згодом придбали комплекс німецького обладнання та ввели в експлуатацію власний насіннєвий завод. Підготовку якісного насіннєвого матеріалу із чистотою 99% і схожістю вище 92% та його протруювання одразу на заводі в АФ «Ольгопіль» називають своєю серйозною конкурентною перевагою. В агрофірмі збудували механізований і сертифікований елеватор, який може вмістити 22 тисячі тонн. Крім того, у господарстві велику увагу приділяють переробці продукції, тож тут повноцінно функціонує млин, крупорушка, олійня та пекарня. Власним коштом АФ «Ольгопіль» проводить реконструкцію лікарні, будівля якої  забудована ще у 1913 року. Потім побували у музеї с. Ольгопіль, на станції юних натуралістів та площі поетів.

На завершення, Олександр Околодько, від імені Ради редакторів області та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, вручили Павлу Каленичу подяку за відкриту співпрацю із засобами масової інформації.