Спільна нарада РЦ СССДМ та служби у справах дітей РДА
01.12.16

30 листопада 2016 року в малому залі адмінбудинку відбулась спільна робоча нарада фахівців із соціальної роботи, працівників РЦ СССДМ разом із його директором Фаренюк Т.П., та служби у справах дітей райдержадміністрації. В ході наради підводились підсумки роботи за місяць, що минув, обговорювалось питання щодо розвитку сімейних форм виховання та патронажних сімей,  визначались першочергові завдання на найближчий період діяльності.
         Станом на сьогодні, 11 фахівців РЦ СССДМ обслуговують сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Таких в районі налічується 94 сім’ї, в яких виховуються 211 дітей. Також проводиться відповідна  робота з учасниками АТО, багатодітними родинами, дітьми-інвалідами. Так, до святкування Дня Святого Миколая дітям пільгових категорій, дітям-інвалідам будуть вручені новорічні подарунки.
         Разом з тим, фахівцями РЦ СССДМ щомісячно проводяться профілактичні заходи по школах району з метою пропаганди здорового способу життя.