Спільне засідання президії і бюджетної комісії
08.08.16

З метою підготовки до  позачергової 6 сесії районної ради 7 скликання відбулось спільне засідання президії і постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності. На порядку денному розглядались наступні  питання :

1.Про перелік питань, що виносяться на розгляд 6 позачергової сесії Чечельницької районної ради 7 скликання.

2. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Чечельницького району цілісного майнового комплексу комунальної установи «Чечельницька лікарня    планового лікування».

3.Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів з сільських бюджетів до районного бюджету.

4. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року № 8 «Про районний бюджет на 2016 рік».

5. Про редактора КП «Районна газета «Чечельницький вісник» Чечельницької районної ради Вінницької області».

За підсумками обговорення членами комісії та президії були прийняті відповідні рішення, детальніше з якимим можна ознайомитися в протоколі спільного засідання президії та постійної комісії на офіційному сайті районної ради в розділі "Документи районної ради".