Спільне засідання Президії та комісій районної ради
11.09.19

11 вересня поточного року в приміщенні районної ради під головуванням Сергія П'яніщука відбулося спільне засідання Президії та комісій районної ради. Депутати розглянули ряд питань, що виноситимуться на засідання сесії.  Про хід виконання Програми зайнятості населення  буде інформувати Олена Котенко , директор Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості та Станіслав Мартинюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

До кількох районних програм пропонується внести зміни з метою вирішення проблем, які диктує сьогодення.Також  розглянуто ряд питань, що стосуються галузі медицини та освіти.Фінансові питання висвітлила Ніна Решетник,начальник фінансового управління райдержадміністрації. Жваве обговорення викликало питання створення комунальної аптеки . Загалом депутати попрацювали плідно та злагоджено.