Спільне засідання президії та комісій райради
23.09.20

23 вересня поточного року у кабінеті голови районної ради відбулось спільне засідання  президії та постійних комісій районної ради 7 скликання під головуванням  голови районної ради Сергія П’яніщука. Учасниками засідання розглянуто проекти рішень з питаннь,що виносяться на розгляд 30 сесії 7 скликання. В зібранні взяли участь та виступили з інформаціями  керівники управлінь та організацій району : начальник фінансового управління райдержадміністрації Н.О.Решетник, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Г.В.Деменчук.

В ході засідання депутати підтримали винесення запропонованих питань на розгляд сесії районної ради,  обговорили зміни до  районного бюджету 2020 року, заслухали ряд змін , які вноситимуться до діючих районних програм, блок  освітянських питань .

На порядку денному спільного засідання  постійних комісій розглянуто 20 питань,  які виносяться на розгляд останньої чергової  сесії районної ради поточної каденції, яка відбудеться на 25 вересня 2020 року.