Співбесіда з головами територіальних громад району
21.01.16

20.01.-21.01.2016р. відбулась співбесіда при голові райдержадміністрації Пустовому С.М. та голові районної ради П’яніщуку С.В. з представниками територіальних громад району, зокрема, сільськими, селищним головами та їх головними бухгалтерами,  за участю начальників управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, ЗМІ.
Розпочинаючи зібрання, голова райдержадміністрації Пустовий С.М. проінформував присутніх щодо питань, які підлягатимуть детальному обговоренню в розрізі кожної територіальної громади, а саме : щодо виконання бюджету 2016 р.; щодо плану соціально-економічного розвитку громад на 2016 рік; про стан доріг в територіальних громадах району та ін.. Запрошені для інформування сільські, селищний голови, головні бухгалтери мали нагоду прозвітувати про свою діяльність по багатьох напрямках, зупиняючись, зокрема, на актуальних питаннях соціального спрямування, стосовно стану доріг, матеріально-технічному забезпеченні закладів освіти, культури, медицини, земельних питаннях, стосовно соціальних гарантій для учасників АТО тощо.