Співчуття родині померлого учасника ООС (АТО) М.Куляса
27.08.19

23 серпня, Чечельниччину сколихнула трагічна новина – перестало битись серце нашого земляка, учасника російсько-української війни Куляса Михайла Івановича.

Михайло Куляс, житель смт Чечельник, 1969 р.н., був мобілізований до Збройних Сил України. 1 рік і 3 місяці захищав нашу державу від російських окупантів.  Боронив ціліснісність нашої країни від російської агресії у «гарячих точках» - Попасній, Зайцевому, Широкіному. У 2016 році був демобілізований.

Чечельницька райдержадміністрація, районна рада, вся громада району висловлюють щирі співчуття родині  та розділяють біль важкої втрати. Нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини.

Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.

Герої не вмирають…

Поховають Михайла Куляса завтра, 24 серпня, о 12.00.

Просимо мешканців  району віддати шану пам’яті та провести в останню путь патріота та справжнього захисника України. Вічна пам’ять.