Співпраця задля громади

Розбудова України як демократичної європейської держави висуває на порядок денний питання відкритості та прозорості владних інституцій, рівноправного партнерства та залучення громадян до формування і реалізації державної та регіональної політики.

Питання взаємодії з громадськістю є одним із ключових в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Зокрема, в тексті Угоди зазначено, що взаємодія держави з громадянським суспільством на основі партнерства необхідна для розвитку України як правової, демократичної і соціальної держави.

18 травня 2015 року відбулося засідання ініціативної групи Громадської ради при райдержадміністрації. Представники громадських, профспілкових, релігійних, благодійної та волонтерської організацій виявили бажання працювати на благо громади нашого району. Одразу ж було піднято низку питань, від соціального захисту населення, проблем екології, збору коштів на підтримку бійців у зоні АТО і до– децентралізації влади. Перед присутніми виступила заступник голови райдержадміністрації О. Беседа. Вона зазначила, що активна робота Громадської ради дає можливість донести до громадян позицію органу виконавчої влади, підвищить рівень довіри та ефективність і якість прийнятих управлінських рішень.

 Слід відмітити, що сьогодні громадськість має змогу брати участь в управлінні державними справами шляхом консультацій, діалогу, отримання та надання інформації. Всі присутні виявили сподівання на тісну співпрацю і партнерські відносини між Громадською радою та райдержадміністрацією.