С.Пустовий: Про безпеку учасників Форуму
14.06.18

Сьогодні відбулася нарада за участю керівників окремих служб району з метою забезпечити безпеку дітей під час VІІ Молодіжного форуму «Південне Поділля – перлина України». Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації Сергій Пустовий зазначив, що  впродовж 15-18 червня в урочищі «Вишенька»  в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища збереться молодь з різних куточків України та республіки Молдова. Організаторами заходу виступають:  НПП «Кармелюкове Поділля», Чечельницька районна державна адміністрація, комунальний заклад «Спорт для всіх» м.Вінниця. «Наша задача – створити безпечні умови для відпочинку молоді», - зазначив Сергій Михайлович.

Директор НПП «Кармелюкове Поділля» ознайомив присутніх із програмою перебування молоді на Форумі. «Ми очікуємо на приїзд 80-ти учасників. Це молодь, віком 15-19 років. Хлопці та дівчата проживатимуть у наметовому містечку. В програмі – конкурси, ігри, змагання, майстер-класи. Організатори забезпечують трьохразовим харчуванням», - додав Олександр Романчук.

Всі учасники наради доповіли про готовність до співпраці.