Стабілізувати економічну ситуацію

У четвер, 26 лютого, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени Кабінету Міністрів провели зустріч із Радою коаліції парламентських фракцій щодо ухвалення законопроектів для фінансово-економічної стабілізації в державі.
По завершенні зустрічі Арсеній Яценюк заявив журналістам, що метою є отримати максимальну підтримку всіх парламентських фракцій коаліції.
Він повідомив, що протягом останніх днів разом із членами Уряду провів зустрічі з усіма фракціями парламентської коаліції, окрім найбільшої: «Сподіваюся, що в них завтра буде можливість зібратися і попрацювати з Урядом по всіх законах, які необхідні для фінансово-економічної стабілізації держави».
Глава Уряду підкреслив, що Уряд та парламентські фракції вибудували «нову систему відносин»: «Ніколи такого не було, щоби весь склад Уряду годинами зустрічався не з керівниками фракцій, а зі всіма фракціями, і обговорювали постатейно кожен законопроект і навіть фінансовий план «Нафтогазу» чи «Укргазвидобування».
Глава Уряду підкреслив, що під час зустрічей представники фракцій надали дуже конструктивні пропозиції, і відзначив в цьому фракції «Самопомочі» й «Радикальної партії».
«Пропозиції, які вносяться фракціями - пропозиції, а не політиканство - не просто отримують сприйняття від Уряду, але ми ще й їх підтримуємо і вносимо у відповідні законопроекти», - сказав він.
Він назвав прикрим той факт, що на сьогодні лише два парламентські комітети прийняли рішення щодо цих законопроектів, а інші парламентські комітети не встигли зібратися: «Ще раз хочу підкреслити, що чим швидше ми приймемо відповідні закони, тим швидше зможемо стабілізувати економічну ситуацію».
«Сподіваюся, що в парламентській залі буде так, як повинно бути. Виноситься узгоджений закон і голосується без тривалих дискусій. Тому що закони треба готувати перед парламентською залою, а не під час проходження законопроекту, і робити з цього політичне шоу. Це повинне бути технічне, юридичне і правильне політичне рішення всіх парламентських фракцій, які входять до коаліції», - наголосив він.
«Тому єдність коаліції і ефективність роботи – це те, що чого я закликаю український Парламент», - підкреслив Глава Уряду.
Арсеній Яценюк також повідомив, що звертався до Парламенту зібрати засідання з цього питання якнайшвидше.