Стартувала щорічна Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка

 

Стартувала щорічна Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі 2014"
Всеукраїнська виставка - конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" проводиться з 2004 року. З року в рік витвори дитячого мистецтва захоплюють своєю неповторністю – на них світ натуральних та якісних товарів і дитячі застереження щодо неякісної продукції, забруднення повітря й водойм. І все це очима дітей. Це їхнє бачення нашого життя. Діти роблять спробу донести до дорослих, чого вони від них чекають, через втілення в малюнках свого бачення якісного світу.
Всі учасники виставки – конкурсу отримують впродовж багатьох років дипломи та подарунки від організатора на регіональному рівні ДП "Вінницястандартметрологія" і спонсорів-підприємств Вінницької області.

У виставці - конкурсі беруть участь діти трьох вікових категорій: 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років у трьох номінаціях:
- "Я пізнаю якісну продукцію",
- "Ми - архітектори якісного світу", 
- "Кращий плакат на споживчу тематику". 
Виконавцями надаються індивідуальні творчі роботи (малюнки), виконані у вільній графічній або живописній техніці (олівцями, фломастерами, фарбами і т.д.), розміром формату А-3 (297х420 мм). 
Запрошуються усі бажаючі юні художники, діти у віці від 5 до 17 років дошкільних закладів, загальноосвітніх, спеціалізованих, художніх шкіл, шкіл мистецтв і інших учбових закладів області взяти активну участь в 11-й Всеукраїнській виставці - конкурсі дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" 2014 року.
Конкурсні роботи направляти до 1 липня 2014 року на адресу:
21100, ДП "Вінницястандартметрологія"
м. Вінниця, вул. Ватутіна, 23/2, т. 50-81-16; 27-16-75
Контактна особа – Сосновська Л.Л.
Додаткова інформація викладена на офіційній сторінці Інтернет 
ДП "Вінницястандартметрологія": www.sertifcentr.vinnica.ua (в розділі Конкурси)
 
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю ОДА