Суспільно-політична ситуація на Вінниччині залишається спокійною

На тлі складних суспільно-політичних процесів, що відбуваються нині в державі, ситуація на території регіону в цілому залишається спокійною.
Протягом останніх днів до обласного та районних військових комісаріатів звернулась значна кількість патріотично налаштованих громадян, заявивши про свою готовність боронити незалежність України і її територіальну цілісність.
Водночас обласним військкоматом, з метою перевірки готовності органів управління і сил зони територіальної оборони, проводиться планове навчання. Захід здійснюється на виконання Указу Президента України від 2 березня 2014 року №189/2014 «Про рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України» під загальним керівництвом голови облдержадміністрації Анатолія Олійника та обласного військового комісара полковника Геннадія Долгашова.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА