Святий Миколай в гостях в інклюзивно-ресурсному центрі
18.12.19

День Святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, – дітей та бідних.

Сьогодні, 17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у приміщенні КУ «Чечельницький ІРЦ» зібралось чимало діток з особливими потребами, на свято Миколая.

На дітей чекали цікаві конкурси, рухливі ігри, солоденькі смаколики та звичайно подаруночки від Миколая, море позитиву, шквал емоцій!

Усі дітки зі щасливими очима та радісними посмішками брали участь у конкурсах, розвагах.

Найбільшої винагороди годі й чекати!

Любов до дітей, привітне ставлення до них, доброзичливість і віра в їх неповторність – найнеобхідніші інвестиції, які зобов’язані робити ми, дорослі, у справі виховання дітей.