Святкове дійство у костелі
25.10.16

23 жовтня в костелі св. Йосипа Обручника відбувся I фестиваль Маріїної пісні «Ave Maria». У святковому дійстві взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В. Савчук, селищний голова С. Палісіка та народні хорові, аматорські колективи району та області. Зокрема, народний хоровий колектив АФ «Ольгопіль» (керівник В. Футимська), народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Демівчанка» Демівського СБК (керівник Н. Дзиговська), народний аматорський фольклорний колектив «Рогізяночка» Рогізківського СБК (керівник С. Натолочна),  парафіяльний хор із Роскоші Вінницької області (керівник Г. Сайчук) та молодіжний хор «Джерело» із м. Житомира (керівник Н. Рентгвельська).

По закінченні фестивалю, з привітальним словом до прихожан та всіх присутніх звернулись перший заступник голови райдержадміністрації В. Савчук та селищний голова С. Палісіка.

Організацію святкового дійства забезпечили о. Петро Новосельський – вікарій монастиря і парафії та о. Граціан – настоятель монастиря і парафії, хранитель Санктуарія.

Всі колективи, які були задіяні в I фестивалі Маріїної пісні «Ave Maria» були нагороджені дипломами організаторів заходу.