Свято Останнього дзвоника
27.05.16

Радісне та щемливе свято Останнього дзвоника відбулося сьогодні в усіх школах Чечельницького району. В цей день учні радіють закінченню навчального року та початку канікул, випускники складають плани на майбутнє, вступаючи в нове самостійне життя, повне незвіданого. Їхні мрії рвуться в політ, як крило  журавля , а душу наповняють нові відчуття.

На шкільні урочисті лінійки завітали і представники Чечельницької  районної ради - С.В. П’яніщук, голова районної ради, Н.А. Крук , заступник голови, Г.М.Лисенко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради,щиро вітаючи учасників цього світлого свята  вручили учням та випускникам шкіл подяки та грамоти за різноманітні досягнення у навчанні, творчості, спорті, суспільно-корисній праці тощо та побажали нових звершень , втілення в життя усіх планів та задумів.

Незважаючи на примхи погоди урочистості відбулись в теплій атмосфері любові, радості та віддчутті сімейного тепла.