Свято села Стратіївка
02.09.19

За церковним календарем 28 серпня справляють Успіння Пресвятої Богородиці. Це свято має ще й інші назви: «Успіння», «Велика пречиста», «Спожинки», «Дожинки». До середини серпня за старим стилем закінчувалася жнива хлібів, звідси і пішла назва свята. 

Щороку у цей день Стратіївська громада святкує День села. Сьогодні зібрались біля будинку культури односельчани, гості, з'їхались звідусіль ті, для кого маленька Батьківщина назавжди залишилась у серці. Веселі музики, пісні, жарти й танці створили гарний настрій для всіх присутніх на святі. Голова районної ради Сергій П'яніщук та заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа у своїх вітаннях зазначили, що село розвивається, оновлюється, стає привабливим і сучасним.
До речі сказати, завдяки зусиллям стратіївчан проведено благоустрій паркової зони біля будинку культури, відновлено криницю, започатковано збір сміття у місцях проведення масових заходів.
Родзинкою свята стало поздоровлення найстарших жителів села та трьох родин, які відсвяткували своє золоте весілля.
Всі бажаючі мали змогу почастувати смачної юшки та пригоститися великим (22 кг) і величним, аж 4-х ярусним тортом. Приготувала його знана майстриня – Ірина Сулима (Маціцька). Безперечно, це був шедевр – заквітчаний маками і волошками, колоссям пшениці і українською вишиванкою, з краєвидами і визначними місцями Стратіївки!

Іще більше фото https://www.facebook.com/Чечельницька-райдержадміністрація-1977991899102303/

 
123