Свято, яке об’єднало родини
19.01.17

Сьогодні, 19 січня, у дошкільній дитячій установі «Веселка» зібрались талановиті родини вихованців, аби щедро засіяти збіжжям, поколядувати-пощедрувати, привітати з Новим роком, Різдвом Христовим та Водохрещам усіх присутніх.

Дідусі й бабусі, батьки і діти майстерно виконали обрядові пісні й дійства. «Традиції нашого народу невмирущі, бо вони націлені на любов до ближнього, радість і мир», - сказала одна із учасників свята Л.Войтовська.

Слід відмітити, що завідувач дитячого садочка Н.Шевчук, разом із колективом вихователів, прикладають багато зусиль у патріотичному вихованні дітей. Тож святкова зала та вбрання учасників заходу були у національному стилі. «Таке свято ми запроваджуємо вперше, але хочемо, щоб воно «прижилося» у нас і стало традиційним», - поділилася своїми планами на майбутнє Наталія Анатоліївна.