Теміни оформлення неуспадкованої земельної спадщини
29.04.20

Термін оформлення права на неуспадковану земельну спадщину або невитребувані земельні паї спливає 1 січня 2024 року, але це можна зробити й зараз у разі фіксування громадою такого факту. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Т. Висоцький під час пресмарафону "Земельна реформа: якою вона буде".

Т. Висоцький наголосив, що перехідний період на оформлення права на земельну спадщину або невитребувані земельні паї до 1 січня 2024 року залишається незмінним, але це максимальний термін. Наразі є можливість, у тому числі там, де вже є факт, зафіксований громадою, оформити раніше. Але в правонаступників є час до 2024 року для того, щоб оформити свої права на невитребуваний пай або неуспадковану спадщину. Він заявив, що буде спрощено передачу паю у спадщину.