Тиждень розпочався із робочої наради
17.01.17

На робочій нарада при голові райдержадміністрації підведено підсумки роботи підприємств, установ району та управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Чечельницької районної державної адміністрації. Перед керівниками виступив голова РДА Сергій Пустовий. «В 2016 році зроблено чимало: нарощується виробництво сільськогосподарської продукції, промислових товарів, активно проводиться ремонт доріг, впорядкування населених пунктів, впроваджуються ефективні енергозберігаючі технології, відкрили двері реконструйовані дитячі установи, ФАП, інше. Програма соціально-економічного розвитку району на 2017 рік передбачає великий обсяг роботи, яку треба організовувати уже з перших днів нового року», - зазначив С.Пустовий.

Підвели підсумки зробленого та озвучили плани на наступний рік керівники фінансової та соціальної сфери, освітньої та культурної галузі, медицини, агропромислового розвитку, фіскальної та рятувальної служби.

На самкінець виступив голова районної ради Сергій П’яніщук. Він зазначив, що всі досягнення в територіальних громадах відбулися завдяки тісній співпраці органів влади та місцевого самоврядування.