Тренінг-семінар

26 червня 2013 року в приміщенні Чечельницького районного центру зайнятості відбувся тренінг-семінар на тему: «Молодь на ринку праці». Враховуючи те, що незабаром в Україні відзначатимуть День молоді, фахівці районного центру зайнятості організували такий пізнавальний для безробітної молоді району захід.
         Відкрила семінар головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості А. Атаманенко, яка ознайомила присутніх молодих людей із тематикою заходу, а також представила гостю з області – бізнес-тренера молодіжної ліги підприємництва І. Зварич, яка також мала на меті зустрітись з молоддю Чечельниччини та надати спільно із фахівцями районного центру зайнятості необхідні та корисні консультації по вирішенню проблем працевлаштування. Семінар проходив у невимушеній атмосфері спілкування, конструктивного діалогу між роботодавцями та тією категорією молодого покоління, яка потребує  посиленої уваги та допомоги. Так, в ході заходу головним спеціалістом відділу надання соціальних послуг РЦЗ А. Атаманенко було зазначено, що на сьогоднішній день проблема безробіття серед молоді є чи не найактуальнішою і потребує вирішення. А. Атаманенко було наголошено, що переваги при працевлаштуванні надаються активній, мобільній молоді. Тобто, тим людям, які швидко адаптуються в суспільстві, мають належну освіту, володіють різними видами сучасної технології. До відома молоді було доведено норми Закону України « Про зайнятість», поінформовано щодо передбачених в ЗУ пільг для молодих людей, які працюватимуть в сільській місцевості. В рамках проведення семінару було обговорено питання причин безробіття, їхнього подолання. В свою чергу, фахівці районного центру зайнятості мали нагоду запитати в молодих людей стосовно їхнього бачення своєї професії, планів на майбутнє.
         Продовжила роботу семінару бізнес-тренер обласної молодіжної ліги підприємництва І. Зварич, зі слів якої присутня на семінарі молодь дізналась багато корисного та цікавого, тим більш, була нагода все занотувати. Адже працівниками районного центру зайнятості завбачливо були презентовані сувеніри – блокноти та ручки.
         По закінченню тренінгу-семінару, роботодавці районного центру зайнятості та представник з області І. Зварич побажали молодому поколінню успіхів, віднайти професію свого покликання, здобувши належну освіту, не боятись реалізовувати себе в тій чи іншій сфері суспільного життя.