Триває підготовка до сесії районної ради
04.02.20

4 лютого, з метою підготовки до чергової сесії районної ради, відбулось спільне засідання президії та постійних комісій районної ради, яке провів  голова районної ради Сергій П'яніщук. Попередньо схвалено порядок денний та розглянуто проєкти рішень з питаннь, що виносяться на чергову 28 сесію районної ради 7 скликання.

Планується, що на сесії заслухають звіт першого заступника голови Чечельницької  районної державної адміністрації  про здійснення адміністрацією делегованих їй Чечельницькою районною радою  повноважень за 2019 рік, інформацію заступника  начальника Чечельницького відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області   «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та виконання Єдиної комплексної правоохоронної  Програми  Чечельницького району», інформацію керівника Бершадської місцевої прокуратури  про результати діяльності прокуратури протягом 2019 року.Також необхідно буде розглянути питання, що стосуються фінансів та бюджету району, ряд інших важливих питань.

У спільному засіданні президії та постійних комісій районної ради взяли участь запрошені : провідний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації  Людмила Люлько, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ніна Решетник, головний лікар КНП  "Чечельницький ЦПМСД" Віктор Коваль, які інформували присутніх з профільних питань.