Турнір - на честь Героя Соціалістичної Праці
23.03.16

13 березня 2016 року  на базі спортивних залів Ольгопільської ЗОШ І-ІІІ ст.. та ПТУ – 35 відбувся традиційний турнір з волейболу в честь Героя Соціалістичної Праці Щербатого Івана Микитовича. 12 лютого 2016 року Іван Микитович відсвяткував 88-річний день народження. Учасники змагань привітали ювіляра красивою грою на волейбольному майданчики.

В змаганнях прийняли участь команди –  с. Вербки с.Ольгополь, с.Стратіївки, , смт Чечельник , Чечельницького відділення поліції Бершадського відділу поліції Головного управління національної поліції України, с.Бензарі Балтського району Одеської області . Відкрив змагання депутат Вінницької обласної ради, директор СТОВ агрофірма «Ольгопіль» - Каленич Павло Євгенійович.

Перше місце завоювала команда смт.Чечельник, капітан команди Козбан Іван, друге – с. Ольгопіль, капітан Довгополий Юрій, третє – Чечельницького ВП Бершадського ВП ГУНП України, капітан – Басалига Роман.

Кращим гравцям турніру стали  Кулик Андрій – с.Стратіївка, Кучеренко Андрій – с.Ольгопіль,  Бунич Дмитро  – с.Вербка,  Шорубура Максим – смт. Чечельник, Розгон Володимир – с.Бензарі, Деркач Микола – Чечельницького ВП Бершадського ВП ГУНП України.

Командам переможцям змагань були вручені грамоти та кубки.

Спонсор турніру депутат Вінницької обласної ради, директор СТОВ агрофірма «Ольгопіль» - Каленич Павло Євгенійович.