Творчо обдарована молодь
22.04.16

 
Відповідно наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 21.12.2015 р. № 548 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році»,  переможці ІІ етапу брали участь   в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Слід зазначити, що учасники показали   вагомі   результати  на рівні області з  предметів суспільно-гуманітарного  циклу. Не вистачило 2 балів до ІІІ місця  з математики в учня 10 класу КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№1» Кирилюка Владислава.  Гарні результати показала в мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка учениця 10 класу КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №2» Гарник Діана. Їй не вистачило 0,5 б для ІІІ місця.
Заслуговує на увагу виставка творчих робіт, яка була проведена  під час олімпіади з трудового навчання (КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст., вч. Зварищук А.М.», КЗ «Білокамінська СЗШ І-ІІ ст.», вч. Діхтяр В.В.). Результати учасників олімпіади з трудового навчання також заслуговують на увагу.
 
Вітаємо учнів   Чечельницького району – переможців ІІІ
етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад !
 
Олімпіада з інформаційних  технологій
 
ІІІ місце
Кирилюк Владислав, учень 10 класу  КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1» Вчитель Поліщук Світлана Василівна
Директор школи
Ярославська Світлана Петрівна
Заступник з навчально-виховної роботи
Мотрук Євгенія Василівна
 
 
 
 
 
Олімпіада з  правознавства
 
ІІ місце
Моргацька Інна, учениця   9 класу  КЗ « Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.»
Вчитель Лавренюк Лариса Петрівна
Директор школи
Кікавський Віктор Григорович
Заступник з навчально-виховної роботи
Чумак Катерина Анатоліївна
 
ІІІ місце
Ракшеєва Яна, учениця 9 класу КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №2»
Вчитель Серветник Олександр Якович
Директор школи
Поворозний Михайло Лукич
Заступник з навчально-виховної роботи
Артьомова Олена Миколаївна
 
Олімпіада з історії
ІІІ місце
Атаманенко Анна, учениця 8 класу КЗ « Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.»
Вчитель Лавренюк Лариса Петрівна
Директор школи
Кікавський Віктор Григорович
Заступник з навчально-виховної роботи
Чумак Катерина Анатоліївна
 
Олімпіада з  англійської мови
ІІ місце
Ткач Владислав, учень 11 класу КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1»
Вчитель  Качинська  Тетяна Іванівна
Директор школи
Ярославська Світлана Петрівна
Заступник з навчально-виховної роботи
Мотрук Євгенія Василівна
 
Олімпіада з  російської мови
ІІІ місце
Присяжнюк Альона, учениця 10 класу КЗ « Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.»
Вчитель  Бондар Катерина Миколаївна
Директор школи
Кікавський Віктор Григорович
Заступник з навчально-виховної роботи
Чумак Катерина Анатоліївна
 
ХVІ Міжнародний конкурс з української мови
імені Петра Яцика
 
ІІІ місце
Мироненко Любов, учениця 8 класу КЗ « Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.»
Вчитель   Головченко Валентина Миколаївна
Директор школи
Кікавський Віктор Григорович
Заступник з навчально-виховної роботи
Чумак Катерина Анатоліївна
 
 
Обдаровані учні  -  творці нової держави  і є сподівання, що з їх приходом Україну очікує відродження.