У Чечельницькому районі відбувся масштабний захід

29-30 вересня 2015 р. на базі Чечельницького районного будинку культури відбулася творча лабораторія директорів районних будинків культури. Делегацію очолювала заступник директора Вінницького обласного центру народної творчості Назарець Олена Іванівна.
29 вересня учасники ознайомилися з роботою Берізецького СБК та бібліотеки при активній підтримці територіальної громади та сільського голови Гричулевич Лідії Володимирівни.
У с. Демівка (сільський голова Бевзюк Олександр Васильович) відбулося фольклорне свято голубців за участю народних аматорських фольклорно-етнографічних ансамблів «Демівчанка», «Стратіївчанка» та фольклорного ансамблю Любомирського СБК.
У с. Ольгопіль (сільський голова Козоріз Петро Володимирович) делегація взяла участь у театралізованому святі села за участю аматорських колективів СБК, народного хору АФ «Ольгопіль» (керівник – Дорош Валентина Овсіївна) та учасників районної фотовиставки газети «День» Олега Нича та Олександра Колісника, а також познайомилася із меценатом культури, директором АФ «Ольгопіль» Каленичем Павлом Євгенійовичем.
30 вересня делегація клубних працівників області відвідала Свято-Михайлівський храм селища Чечельник, костел св.Йосипа Обручника, НПП «Кармелюкове Поділля», ознайомилася із роботою музичної школи, дитячої районної бібліотеки, ЦРБ та виставкою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
Опісля у районному будинку культури відбулася концертна програма за участю кращих творчих колективів РБК та «круглий стіл» з питань співпраці органів місцевого самоврядування з відділом культури та туризму РДА, клубними закладами району.
Упродовж двох днів членів обласної творчої лабораторії супроводжували заступник голови райдержадміністрації Беседа Ольга Віталіївна та начальник відділу культури та туризму Шумило Аліна Петрівна. Вони також взяли участь і виступили під час «круглого столу».
Підвела підсумки творчої лабораторії та висловила щиру вдячність і захоплення всім її організаторам заступник директора Вінницького обласного центру народної творчості Назарець Олена Іванівна.