У Чечельнику відбулись сходи- збори громадян
20.06.19

18 червня, відбулися сходи громадян у селищі, які традиційно розпочалися зі звіту голови Чечельницької селищної ради Світлани Палісіки.

В роботі сходу взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій П’яніщук, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Станіслав Мартинюк, директор КП «Чечельник-комунсервіс» Сергій Роєнко, директор центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Тетяна Фаренюк, дільничний офіцер поліції Вадим Ковтун.

Найважливіші питання, які піднімалися на заході, стосувалися об’єднання в ОТГ, ремонту доріг, освітлення, роздільного збору сміття, створення ОСББ, благоустрою селища та додержання санітарно-гігієнічних норм.

З питань, що стосувалися субсидій, допомог, оздоровлення змістовні роз'яснення надав начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Станіслав Мартинюк.

Директор центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Тетяна Фаренюк доповіла про роботу Центру за 2018 рік та І півріччя 2019 року.

Керівники району акцентували на важливості об’єднання в спроможну ОТГ та готовності підтримати «генеральне прибирання» в Чечельнику.

Загалом зустріч пройшла конструктивно, у формі живого діалогу, на всі питання були надані вичерпні відповіді та окреслено шляхи їх вирішення.

123