У Чечельнику відзначили 23-ю річницю Конституції України
01.07.19

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку та  закріпила це в Конституції. Із прийняттям цього історичного акту український народ отримав найцінніше: право на самовизначення, а Держава стала незалежною, демократичною, суверенною та соборною.

Сьогодні, напередодні державного свята, у приміщені районного будинку культури відбулися урочистості  з нагоди святкування 23-ї річниці Конституції України, які розпочалися Гімном України. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Сергій П’яніщук, який у своєму виступі зазначив, що реалії суспільного розвитку спонукають нас до розуміння, що Конституція України все ж не є досконалим правовим документом. Наповнення її реальним змістом та забезпечення дієвості – актуальне завдання сучасності. "Конституція України є головним арбітром усіх наших починань, що безповоротно утверджують головний політичний вибір – законне та історичне право українців жити в дружньому, успішному, демократичному європейському суспільстві. Сьогодні науковці, політики, представники громадського сектору беруть активну участь у конституційному процесі, здійснюють напрацювання щодо вдосконалення окремих положень Основного Закону", - зазначив Сергій Вікторович. 

З сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, високий професіоналізм та з нагоди 23-ї річниці Конституції України відбулося нагородження Почесною Грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради Юрія Онопольського – головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи апарату Чечельницької райдержадміністрації, учасника ООС, голову правління ГО «Чечельницька районна спілка ветеранів АТО».

Затим учасники зібрання мали можливість переглянути тематичну концертну програму, підготовлену районним будинком культури.

  

  

  

123