Вшанували пам'ять за загиблими у роки Другої світової війни
28.10.20

Щороку, 28 жовтня, в Україні відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

Цей день було засновано згідно з указом Президента України від 20 жовтня 2009 року  «Про День визволення України від фашистських загарбників».

Страшну ціну заплатив наш народ за право бути вільним. Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільняли від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом, у надзвичайно важких умовах, відбудовували зруйновані міста та села, відроджували економіку, плекали наше мирне майбутнє.

Сьогодні голова райдержадміністрації Олег Храновський, перший заступник голови РДА Михайло Мурга, голова районної ради Сергій П’яніщук та голова ветеранської організації району Петро Гук хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави вшанували пам'ять за загиблими у роки Другої світової війни.