У нашому районі проживає 235 багатодітних сімей
05.04.17

Провідний спеціаліст сектору молоді і спорту райдержадміністрації Віталій ГОЛОВАНЬ - про підсумки роботи за І квартал поточногоь року: "Робота сектору спрямована на виконання програм: «Районна цільова соціальна комплексна програма підтримки сім’ї, молоді, демографічного розвитку,  попередження торгівлі людьми, запобіганню насильства в сім’ї та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на 2017 - 2020 року» та «Цільова соціальна Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017 - 2020 роки»."

На виконання заходів з місцевого бюджету виділено на роботу сектору за напрямками - сім’ята молодь 30.000 грн.; спорт - 20.000 грн.

Протягом кваталу складений соціальний паспорт багатодітних сімей району та поновлено банк даних на всі категорії дітей, сімей та жінок.

В районі проживає 235 багатодітних сім’ї, де виховуються 793 дитини.

За з місяці 2017 року видано 5 посвідченьдитини з багатодітної сім’ї та 5 посвідченьбатьків багатодітної сім’ї.

Від початку року були проведені спортивні заходи:

-                 районний турнір з футзалу до дня Героїв Небесної Сотні;

-                 кубок з волейболу пам’яті Цвігуна С.К., с. Стратіївка;

-                 волейбольний турнір пам’яті вчителя фізкультури Стрільчука М.І., с.Вербка;

-                 волейбольний турнір в честь героя Соціалістичної праці Щербатого І.М. с. Ольгопіль;

-                 волейбольний турнір до Міжнародного дня 8-березня;

-                 спортивні ігри школярів серед учнів ЗОШ (настільний теніс, волейбол).

Районна команда взяла участь у спортивних змаганнях:

-                 відкритій першості Бершадського району з шашок -64;

-                 обласних турнірах з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат смт.Крижопіль;

-                 чемпіонат області з настільного тенісу серед дітей;

-                 чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків, дівчат та юніорів (5 перше місце, 1-друге, 2-третє).