У райдержадміністрації вітали найкращих
01.07.20

Учора перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук та голова районної ради Сергій П’яніщук вручили Почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради:

• начальнику Чечельницького районного сектору ГУДСНС України у Вінницькій області підполковник служби цивільного захисту, Гончару Анатолію Петровичу, до Дня Конституції України;
  • начальнику відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації, Заболотному Ігорю Валерійовичу, до Дня державної служби;
  • начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Мартинюку Станіславу Миколайовичу, з нагоди 65-річчя та закінчення строку державної служби.

Станіславу Миколайовичу також вручили Почесну грамоту Чечельницької райдержадміністрації та районної ради. З привітаннями і найкращими побажаннями до ювіляра звернулись заступник начальника управління Валентина Якимчук та завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Малик Ірина.

Вітаючи нагороджених, Віталій Савчук подякував їм за високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків, участь у громадському житті району та побажав міцного здоров’я, успіхів і миру.