Найбільша цінність – це наше здоров’я
18.05.17

Впродовж двох днів, 18-19 травня поточного року, на території Чечельницької лікарні працюватиме пересувний мамографічний  кабінет за наказом головного лікаря Вінницького обласного онкологічного диспансеру. Тільки протягом першого дня на обстеження звернулось 36 жительок нашого району. Сучасне медичне обладнання та високопрофесійний медичний персонал дозволяють отримати чітку картину здоров’я кожної пацієнтки.

Як зазначив рентген-лаборант Юрій Шаран: «Сьогодні не кожен має змогу поїхати за 160 км до обласного центру, аби пройти обстеження, тож варто скористатися можливістю обстежитися у своєму районі, а вже потім лікуватися у фахівця, тим більше, що це – безкоштовно».

Найбільша цінність – це наше здоров’я, тож запрошуємо жіноцтво району здійснити обстеження у мамографічному кабінеті, який буде працювати ще завтра.