У Всесвітній день пошти вінниччани урочисто погасили конверт "Україна

У Всесвітній день пошти вінничани урочисто погасили конверт «Україна - єдина країна»

У четвер, 9 жовтня, з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти у Вінниці відбулося урочисте спецпогашення конверту «Україна – єдина країна. Единая страна». Організаторами церемонії, яка відбулася в торговому комплексі «Поділля Сіті» виступила Вінницька дирекція державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». Така акція відбулася одночасно в усіх областях України. Тираж конвертів 900000 примірників.
У нашому регіоні спецпогашення поштового конверту здійснили голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов, заступник генерального директора українського державного підприємства «Укрпошта» Ігор Ткачук, директор Вінницької дирекції «Укрпошти» Наталія Костюк та депутат Верховної Ради України Геннадій Ткачук.
Церемонія спецпогашення є традиційною у поштовій культурі. Новий конверт гаситься спеціальним штемпелем «Перший день», який відповідно до поштових законів, діє всього один день. Таким чином, конверт вводиться в обіг.
«Пошта завжди об’єднувала людей. Укрпошта сьогодні є невід’ємною складовою інфраструктури держави. Діяльність пошти сприяє консолідації суспільства – саме завдяки їй міцнішають зв’язки між громадянами та громадами. Я знаю як чекають поштарів на селі, особливо люди похилого віку і ті, хто не забезпечений інноваційними технологіями. Саме ці послуги, які доходять безпосередньо до жителя кожного села на сьогоднішній день надає Укрпошта. Нині Укрпошта переживає період глобальних перетворень та змін, які дадуть можливість розвиватися та бути рентабельним підприємством. Держава має підтримувати цю структура, у свою чергу обласна влада завжди підставляла «плече підтримки» підприємству й надалі продовжуватиме це робити» – наголосив вітаючи працівників пошти голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.
Також в рамках Відзначення Всесвітнього дня пошти у Вінниці в ТК «Поділля сіті» відкрито нове поштове відділення.
Завершилося дійство урочистим випусканням «балонної пошти» з побажаннями миру, щастя та добра Україні.
Для довідки:
Пошта Вінниччини – це :
504 поштових відділень по Вінницькій області, з них 420 у сільській місцевості, 50 видів різних послуг, понад 4 тисяч працівників (майже 2 тис. – листоноші, понад 700 – оператори поштового зв’язку) щороку здійснюють обробку та доставку споживачам близько 12 мільйонів поштових відправлень в тому числі близько 7 мільйонів письмової кореспонденції, понад 350 тисяч посилок, переказів понад 600 тисяч та більше 4 мільйонів виплат пенсії .
Розповсюдження за передплатою та вроздріб близько 10 тисяч найменувань періодичних видань, або майже 35 мільйонів примірників у рік.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА