У всіх школах району відзначили День знань
01.09.16

Сьогодні, 1 вересня, у всіх 17-ти школах Чечельницького району відзначали свято Першого дзвоника та День знань. Серед запрошених на свято були присутні керівники районної влади, органів місцевого самоврядування, депутати рай2онної, селищної та сільських рад, спонсори, які допомагають у зміцненні матеріально-технічної бази шкіл, представники місцевих ЗМІ.
Голова районної державної адміністрації Сергій Пустовий взяв участь в святковій урочистій лінійці Чечельницької СЗШ I-IIIст. №1 та побажав учням в новому навчальному році приємних вражень, проявляти наполегливість в досягненні своєї мети, а педагогам – старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій та відповідальній професії.
Голова районної ради Сергій П’яніщук в цей день привітав освітян та учнів зі святом  1 вересня у Рогізківській  СЗШ I-IIст.
176 першокласників сіли за парти в школах району, кращим учням, які показали хороші результати в навчанні, та окремим вчителям були вручені Грамоти.