Участь у обласному заході "Новорічний потяг" у м.Вінниця
23.12.19

Напередодні новорічно-різдвяних свят для дітей загиблих учасників АТО/ООС та учасників бойових дій розпочався традиційний обласний захід «Новорічний потяг».

Святковий захід розпочався в обласній філармонії ім. М. Леонтовича, де для юних гостей підготували цікаву і насичену програму – інтерактивне естрадно-циркове шоу.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна зазначила: «Щиро вітаю усіх вас з новорічними та Різдвяними святами. Сьогодні ми хочемо втілити для вас справжню казку, щоб ви отримали позитивні емоції та незабутні враження. Хочу побажати вам, щоб усі ваші мрії обов’язково здійснилися, а поруч з вами завжди були ті, хто готовий прийти на допомогу».

Цьогоріч подорож «Новорічним потягом» здійснили 13 дітей учасників бойових дій з с. Вербка, Куренівка, Тартак та смт Чечельник. Під час естрадно-циркового шоу юні глядачі охоче брали участь у конкурсах, допомагаючи казковим персонажам виконувати завдання. На завершення зустрічі усі діти отримали подарунки та солодощі, а також відвідали резиденцію Святого Миколая та головну ялинку м.Вінниці.

Захід проводився Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на виконання «Обласної комплексної цільової  програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки».

Сім’ї  учасників АТО/ООС, дружини та матері загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, висловлюють щиру подяку Чечельницькій державній адміністрації  за організацію поїздки дітей до м. Вінниці на новорічну ялинку та перегляд вистави «Новорічна казка» у Вінницькій обласній філармонії. Також висловлюють подяку директору СТОВ «АФ Вербка» Гончаренку Роману Васильовичу за фінансову підтримку даної поїздки. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим сім’ям, радості від життя, поваги від людей, миру та злагоди у Ваших сім’ях.

123